Často kladené otázky

Nevíte si rady s výběrem závlahového systému? Vypracovali jsme odpovědi na nejčastější dotazy našich klientů.

Jak dlouho mám zavlažovat ?

Doba závlahy závisí od typů postřikovačů na příslušné sekci. U každé sekce může být (a bývá) doba závlahy jiná. Obvyklá délka závlahy je při frekvenci zálivky 3× týdně u rozprašovacích postřikovačů 3–8 min / sekci, u rotačních postřikovačů 10–30 min /sekci, u kapkovacího potrubí 15–45 min / sekci. Vždy ale záleží na konkrétních podmínkách.

Co se stane, dojde-li k výpadku proudu?

Celkem nic, pokud máte v jednotce záložní zdroj. Systém bude pouze po dobu výpadku proudu dočasně blokován a po obnovení dodávky proudu bude zase fungovat jako dříve.

Je třeba závlahový systém zazimovat?

Zazimování je vhodné provádět u všech závlahových systémů bez rozdílu. Žádné samovypouštěcí ventily nebo spádování potrubí nezajistí dokonalou ochranu systému před zamrznutím. I velmi malé množství vody může napáchat velkou škodu a i když třeba nedojde hned ke zjevnému poškození, životnost systému (jakéhokoliv) se může zkrátit.

Zazimování většiny systémů je velice jednoduché a provádí se stlačeným vzduchem.

Mysl je trochu jako zahrada. Když jí nedodáváme výživu a nekultivujeme ji, zaroste plevelem.

Kolik stojí AZS Hunter?

Cena systému je určena mnoha faktory. Nejvíce záleží na velikosti a tvaru zavlažované plochy; čím je plocha členitější, tím více je třeba postřikovačů. Záleží také na zdroji vody. Samozřejmě bude stát více systém, který jedním čerpadlem čerpá vodu z vrtu do jímky a druhým čerpadlem do samotného zavlažovacího systému než systém připojený na vodovodní řád. Cenu systému vztaženou např. na 1 m2 zavlažované plochy tedy nelze přesně určit. Velmi orientačně ale počítejte s investicí, která se u běžných zahrad (do 1500m2) rodinných domů pohybuje v rozpětí od cca 30–150 tisíc Kč za kompletní dodávku na klíč. Než si zodpovíte zda je to moc nebo málo, uvědomte si kolik vody a času můžete ušetřit a jaké pohodlí vám takový systém nabídne.

Servis

Naše firma provádí záruční i pozáruční servis. Pravidelná údržba prodlužuje životnost a spolehlivost vašeho systému.

Záruční doba

Na všechny komponenty závlahového systému, které u nás zakoupíte poskytujeme záruku v délce 24 měsíců od data prodeje.

Proč je závlahový sytém HUNTER dnes nejrozšířenějším závlahových systémem na trhu ?

Firma HUNTER je ve světě jedním z nejuznávanějších výrobců závlahových systémů a přitom současně i jednou z nerychleji rostoucích společností s dnes již téměř 30-ti letou tradicí a to především díky své proslulé kvalitě, inovativním řešením a vodu šetřícím technologiím.

Další předností je široký záběr uživatelů, které systém HUNTER oslovuje. Nabízí komponenty pro zahrady rodinných domů, parky, veřejná prostranství, průmyslové areály, ozeleněné střechy, sportovní areály, fotbalová hřiště, ale také i pro velmi náročné systémy jako jsou například golfová hřiště.

 

Poptávka

Máte zájem o automatické zavlažování nebo zahradní jezírko a stále nemáte jasno? Neváhejte nás kontaktovat, vaše dotazy rádi zodpovíme.

Kontaktní údaje

formát: +420123456789

formát: jmeno@domena.cz

 
Text poptávky *

Položky označené * je nutné vyplnit.